«ВолиньБаскет» провів майстер-клас у Рожищі

Попри те, що ігровий сезон для баскетбольний клубу «ВолиньБаскет» закінчено, команда не припиняє плідно працювати над популяризацією свого виду спорту. Черга приймати фестиваль баскетболу настала школі №4 міста Рожище.

 

Заповнений усіма охочими спортивний зал навчального закладу став свідком надзвичайно цікавого майстер-класу від тренерів та гравців колективу Суперліги України. Він відбувався по суті як повноцінне тренування команди найсильнішого баскетбольного дивізіону країни.

 

Також були естафети, вправи на техніку, кидки з різних дистанцій, під час яких розігрували як форму БК, так і сувенірну продукцію клубу.

 

Авторами  півторагодинної  феєрії у школі були безпосередньо колектив школи №4, районний відділ освіти та представники «ВолиньБаскета»:

 

Едуард Кеп Федчук, Петро Super Глушко, Максим Лев (за гороскопом) Дейна, Павло Панчер  Масицький, Володимир Перспективний Шевчук, Володимир Коуч Журжій та Дмитро ХедКоуч Чайковський.

Схожі матеріали

21 січня 2016, 12:01
Перший матч став певною несподіванкою для всіх скептиків, прогнозистів та навіть самих луцьких вболівальників, які, попри поразку 88:...
26 травня 2019, 15:50
Переможцем Аматорської баскетбольної ліги Луцька стала команда з Рівного «Laviss», яка у фіналі здолала «Володимирівку». Третіми стали...
11 грудня 2018, 14:20
Луцька команда поступилася в стартових матчах Суперліги київській «Планеті баскетболу» та БК «Одесі».     У складі нашої команди...