Їхали козАки з Хортиці в Бузаки Або чи покаже "ВолиньБаскет" "Запоріжжю" де раки зимують?

Знову свято баскетболу завітає у стіни спорткомплексу СНУ імені Лесі Українки. Причому свято це буде подвійним - так би мовити, різновіковим.

 

 

Ми вже повідомляли, що юнацька команда Луцька в п"ятницю (27.02) та суботу (28.02) прийматиме Миколаїв. То це буде такий собі розігрів чи прелюдія, яка передуватиме матчам Вищої ліги України.

 

 

В рамках вишки її постійний учасник БК "ВолиньБаскет-WOG-Університет" гратиме із гостями з БК "Запоріжжя".

 

 

Нагадаємо, що в іграх першого кола, які відбулися в листопаді 2014-го, Запоріжжя двічі било Луцьк. Тільки ж якщо в першій зустрічі волиняни змогли чинити гідний опір тільки дві чверті (2-га та 4-та) - 90:73, то в протистоянні другому була битва ще та.

 

На відміну від першої зустрічі, лучани із перших секунд матчу не стали відкладати справу у далеку шухляду, а продемонстрували, що йдуть на суперника з відкритим забралом. Така нахабність від гостей стала певною мірою несподіваною для господарів майданчика. Цим лучани й скористалися, зробивши невеличкий відрив - 4:6, 7:11, 12:17...

 

Наздогнали запорожці волинян тільки під завісу дебютної чверті - 22:21. У чверті другій клуби почергово виходили вперед і, зрештою, зберегли той же мінімальний відрив на користь господарів - 43:42.

 

А от у третьому часовому відрізку у "Волиньбаскета" стався провал. Не в образу нашим хлопцям сказано, але саме в цій 10-хвилинці гравців "Запоріжжя" грали,як хотіли. А волиняни набрали всього...12 очок (24:12 у чверті).

 

У фінальній чверті луцькі баскетболісти взялися було ліквідовувати різницю. Це сіяло неабияку паніку серед гравців "Запоріжжя". Особливо занервували вони, коли з великого розриву рахунок перетворився на 79:76....  Однак на більше гостей не вситачило... На жаль.

 

І щось підказує, що ігри в Луцьку стануть логічним продовженням саме другої зустрічі, і БК "Запоріжжя" відчує на собі, що козацький дух витає не тільки на Хортиці, а цілком є нормальним явищем і на Волині. І якщо ігри пройдуть в останні дні зими, то, може, варто показати гостям, де на Волині раки зимують?

Тим паче, в разі двох перемог, "ВолиньБаскет" впритул наблизиться до БК "Запоріжжя".

 

 

 

Схожі матеріали

14 червня 2020, 10:00
13 червня відбувалася акція  "Чистоліто Університет". На цей раз у дійстві взяли участь гравці та тренери баскетбольного клубу "Старий...
27 листопада 2016, 09:12
Головний тренер луцького БК "Волиньбаскет" Дмитро Чайковський після матчу з южненським "Хіміком" розповів про жалюгідне фінансове...
21 грудня 2014, 19:37
Останні свої матчі в 2014 році луцький представник у Вищій лізі України з баскетболу проводив у Кіровограді.  Проводив із доволі...