Боратин розгромив у Нововолинську "гірників"

На матч між "Ласкою" та "Шахтарем"зібралося не досить багато глядачів. Можливо, це було пов'язано з тим, що в цей самий день відбувалися вибори.

Хоча ті, хто прийшов і померз при  7 градусах тепла, побачили зливу голів. Щоправда, найбільше замерз, либонь, воротар "Ласки", який мусив розігрівати себе на полі різними вправами.

 

"Ласкаві" зуміли відкрити рахунок ще в першому таймі. Нововолинські хлопці пробували нав'язувати свою гру, та нічого у них не вийшло. Не зважаючи на підтримку своїх так званих ультрасів(яких до слова було аж 5), "гірники" не змоги завдати бодай одного удару по воротах суперника.

Перший тайм закінчився з рахунком 1-0, і під крики нововолинців "Шахтьор вперед" команди пішли у роздягальні.
 

По перерві гра "Ласки" змінилась, якщо у першому таймі вони лише пристрілювались, то на першій хвилині другого тайму Степанов поклав кулю у ворота ...І далі посипалось. До речі, потрібно відзначити Степанова який зробив хет-трик. Особливо запам'ятався другий його гол. Він поборовся з воротарем (який прикривав м*яч корпусом) і з гострого кута викрутив м'яч у дальню дев'ятку. Хлопці з "аски", котра грає у лізі ДЮФЛ Волині, аплодували стоячи))

Далі голи посипались, ніби все було розіграно по сценарію. "Ласка" показувала комбінаційний футбол і вже до половинидругого тайму рахунок був 4-0.5ий гол лише поставив заключну крапку у цьому матчі,і додав вишуканості грі.

Отож, "Ласка" здобула чергову перемогу і поїхала додому святкувати перемогу й готуватися до домашнього матчу проти ФК"Мар'янівка''... Що ж, побачимо яким буде рахунок на цей раз.

Артур КОСЮР, спеціально для "ВолиньSport"

Схожі матеріали

04 лютого 2015, 14:38
Відомий футбольний коментатор Віктор Вацко повідомив, що дніпропетровський футбольний клуб "Дніпро" вирішив повернути у команду...
02 березня 2015, 21:26
Головним видовищем третього туру «Сніжинки» було принципове протистояння суперників останніх років в нашій області. Мова йде про...
18 травня 2015, 12:05
У неділю 17 травня відбувся фінал районного турніру на призи газети "Слава праці", в якому зустрічалися ФК "Лище" та ФК "Торчин".  ...