Гол Роберто Карлоса вивів у фінал Ліги призерів «Колос» (Холонів)

Перший півфінал Ліги призерів Волині відбувався в Горохові, де холонівський «Колос» приймав «Мар’янівку». Голоси 90% футбольних фахівців були на боці картатої команди Сергія Магери, і попервах усі прогнози справджувалися.

 

Як ми й передбачали, не лише трибуни, й дерева центрального стадіону Горохова були забиті вщент, і глядачі видовищем розчаровані не були. Гра почалася за тотальної переваги «Мар’янівки». «Червоно-білі» і в пас грали набагато краще, і думали швидше, і конструктивні комбінації намагалися розкрутити. Холонів же закрився і чекав свого часу.

 

Гол, який забив легендарний граючий (48-річний!!!) президент ФК М Сергій Васильович  Магера, нагадали автору цих рядків той час, коли Сергій ще грав за футзальний клуб «Україна» (Львів). Настільки міні-футбольним вийшло те взяття воріт. Магера, отримавши пас з глибини поля, прийняв круглого спиною до брами. Прикриваючи сферу корпусом, досвідчений гравець зробив кілька малопомітних фінтів, і раптово розвернувся й пробив.

 

Перший тайм так і закінчився 0:1, однак мар’янівці мали стільки нагод збільшити превагу, що глядачі питали в одне одного: «Скільки ж то ще заб’є Мар'янівка?». Початок другого тайму став абсолютним продовженням першого.  Номінальні гості атакували, номінальні господарі – оборонялись.

 

Та все змінив штрафний у ворота «Мар’янівки» метрів так із 35-ти…  Здавалося б, нічого небезпечного. Однак футболіст «Колоса» повторив феноменальний удар знаменитого Роберто Карлоса – низом, в обвід стінки, надзвичайно потужно. Сказати, що стадіон вибухнув, - нічого не сказати.

 

Глядачі було вже подумки готувалися до пенальті. Налаштовувались довше побути на стадіоні, тому хтось потягнувся до авто за термосом із липовим чаєм, хтось вийняв з-за пазухи фуфайки чекуньку сивушки, а хто покрутіше – металеву флягу із заманливо-запашним коньячком.

 

Проте всі грандіозні плани перебив індивідуальний прохід «колосівця», який закінчився влучним ударом. Тож є перша сенсація! Холонів, попри прогнози, пройшов Мар’янівку 2:1, і чекав закінчення матчу в Олиці, який розпочався на годину пізніше.

 

 

Схожі матеріали

10 вересня 2018, 11:07
Півзахисник українського походження Тарас Романчук, який прийняв громадянство Польщі, не вийде на поле і в товариській грі проти...
25 вересня 2018, 15:00
Досвідчений півзахисник «Волині» є поточним лідером футбольної першості у Першій лізі.   Після 10-ти зіграних турів лідером гонки...
17 червня 2018, 09:55
У восьмому турі Ліги АТО "Захід" на центральному стадіоні Боратина відбулася надзвичайно принципова зустріч між луцьким ФК "ВолиньАТО...