Лучанин - провідний гравець іспанського «Вільяреалу»

Волинська земля завжди славилась тим, що давала хороших футболістів для багатьох команд.  Та з"ясувалося, що волиняни можуть претендувати не лише на місця в провідних футбольних навчальних закладах України, а й успішно проходити відбір в Академії клубів Європи, куди мріють потрапити юні таланти мало не з усього світу.

 

І не лише проходити відбір, а й успішно навчатись і виходити на провідні ролі в їхніх командах. Підтвердження цьому – Данило Воронін – учень знаменитої футбольної академії іспанського «Вільяреалу», який починав свій шлях в ДЮФК "Адреналін".

 

 

 

 Не просто в такій академії втриматись: талановитих хлопців, бажаючих тут займатись багато – кращі з них займають місце тих, хто не витримав «тяжкої футбольної долі». А перед заявкою в дитячо-юнацькій першості в академії «Вільяреалу» роблять відбір – з шести команд формують лише дві (!); крім того на цей відбір завжди приходить особливо багато кандидатів «зі строни». Тих, хто відбір не пройшов – відраховують.

 

 Данило ж  успішно здолав усі випробування і вже п’ятий сезон грає у футболці «Вільяреалу» в дитячих та юнацьких першостях Іспанії.

 

 В сезонах 2010/2011, 2011/2012 та 2012/2013 років він виступав у вікових категоріях «AlevinB» та «AlevinA», де змагались команди 10-12-річних футболістів. У цих вікових категоріях в Іспанії грають за системою 7+1 (у нас більш популярна 8+1). Перший рік команді Дані Вороніна протистояли, в основному, на рік старші футболісти. А от в сезонах 2011/2012 та 2012/2013 років дитячий «Вільяреал», в якому грав Данило, став Чемпіоном ліги!

 

 

 В сезоні 2013/2014 років команди «Вільяреал-2001» (в юнацькій першості Іспанії цей клуб виставляє відразу дві приблизно рівні по силі команди, але в різних регіональних лігах) заявляються в наступну вікову категорію – «Infantil» - тут вже команди грають 11х11 на стандартному футбольному полі 2 тайми по 35 хвилин. Слід сказати, що в академії «Вільяреалу» практикують принцип «Грати повинні всі!».

 

В команді 21 футболіст, в заявку на гру можна внести лише 16, на полі 11 – отже, потрібно робити регулярну ротацію складу. За таких умов з 28 матчів сезону ім’я Данила Вороніна вносилось в заявку аж 26 разів, в 24 матчах він виходив в основному складі, не раз доручали Дані капітанську пов’язку. Граючи на позиціях центрального захисника та центрального півзахисника, Данило Воронін відзначився дев’ятьма голами та дванадцятьма результативними передачами! В сезоні 2013/2014 його команда, граючи проти на рік старших суперників, зайняла в своїй групі високе третє місце.

 

 

 

 Добре для Данила розпочався і нинішній сезон: з 18 проведених його командою матчів в 16 тренери включили його в заявку, в 15 з них Даня виходив в основі. Хлопець стає справжнім універсалом: крім позицій центрального захисника та півзахисника, тренери пробують його і на місці форварда – під час одного матчу йому довелось відіграти на всіх трьох позиціях – в тому матчі Даня відзначився забитим голом, а його команда здобула перемогу 2:0. Завдяки тому, що хлопець став частіше грати в атаці (4 з останніх 5 матчів Даня відіграв на місці форварда), зросла результативність – на його рахунку вже 13 забитих голів!

 

Ще одне неабияке досягнення цього сезону – двічі Данило Воронін входив в символічну збірну академії «Вільяреалу», яку складають за підсумками кожного туру дитячих та юнацьких першостей – до неї входять 11 кращих гравців серед футболістів всіх вікових категорій, що навчаються в академії, а це немало – 650 (!!!) гравців віком від 6 до 18 років.

 

За матеріалами: ДЮФК "Адреналін"

 

Схожі матеріали

09 липня 2018, 11:03
Луцька "Волинь" продовжує підготовку до нового сезону. У другому матчі тренувального збору в Закарпатті волиняни поступилися МФК "...
15 лютого 2021, 19:59
«ADF GOLD CUP» відкрив новий футбольний сезон під егідою Асоціації. У переддень Святого Валентина дванадцять колективів зійшлися на...
20 квітня 2018, 15:41
У суботу відновлюється друга частина Чемпіонату Волині з футболу. Загалом матчі відбуватимуться також у неділю та вівторок.   Лідери...