Матч Франція – Україна під загрозою зриву

Воротарі збірної України Андрій Лунін і Юрій Паньків отримали позитивні результати тестів на коронавірус.

 

Про це у твітері повідомив журналіст каналів "Футбол 1/2/3" Ігор Бурбас.

Напередодні у Франції тестування проходили легіонери збірної і довикликані Юрій Паньків, Юхим Конопля і Володимир Шепелєв.

 

Шеф-продюсер каналів "Футбол 1/2/3" Іван Гресько повідомив, що позитивні тести є також у представників персоналу, і припустив, що теоретично спаринг Україна – Франція знаходиться під загрозою зриву. Він повинен відбутися 7 жовтня.

 

Окрім Андрія Луніна з "Реала" і Юрія Паньківа з "Олександрії" в розпорядженні Андрія Шевченка залишається лише Георгій Бущан з "Динамо".

 

Раніше позитивні тести на коронавірус були виявлені у двох гравців "Шахтаря" – голкіпера Андрія П'ятова та півзахисника Тараса Степаненка. Така неприємна інформація змусила головного наставника збірної України Андрія Шевченка зробити заміни.

 

До товариської гри з Францією, який відбудеться 7-го жовтня, готуватиметься лише 19 гравеців. 14 футболістів, які були у попередній заявці, не зможуть взяти участі в грі.

Схожі матеріали

30 листопада 2017, 21:04
Колись  була усталена думка, що через особливості формування організму на ігрові види спорту можна віддавати дитину десь із років...
13 жовтня 2019, 16:56
Клубна пресслужба "Волині" опублікувала коментра головного тренера Андрій Тлумака після переможного матчу з "Черкащиною"   Всю Волинь...
29 липня 2021, 08:12
Закінчив свій земний шлях легенда волинського футболу Володимир Петрович Дикий.   Як розповіли в ФК "Волинь", разом із також покійним...