Скандал на "Новорічному кубку": "Шанс-Авто" й "Волиньагротех" - відсторонено!

Надзвичайно резонансна новина надійшла від організаторів зіркового турніру! Команди-корифеї волинського футзалу  "Шанс-Авто" та "Волиньагротех" дискваліфіковано зі змагань. Подаємо текст, що був опублікований на сайті АМФВ:

 

 

"Глядачі любимого лучанами «Новорічного турніру» стали свідками дуже дивного матчу, результат якого люди, які більш-менш розуміються на футболі, прогнозували ще до гри.

 

 

Врешті-решт, так воно і вийшло. І все б так і закінчилось, посміялись і розійшлись, якби не події які відбувались в серії 6-ти метрових ударів: перший удар ковельчан – мимо, нічого кримінального так може статись, але коли останній свій удар лучанин попав у воротаря, який втікав із воріт тут все і почалося.

 

Не варто описувати всю серію, адже присутні все бачили на власні очі, тобто такого фарсу ще не бачили. Тому щоб врятувати реноме «Новорічного турніру» оперативно прийняте оргкомітетом рішення виглядає цілком логічним:

 

 

ВІДСТОРОНИТИ КОМАНДИ  «Шанс-Авто» та «Волиньагротех» від подальшої боротьби за призові місця. Замість них у півфінал проходять команди, які мають найкращі показники на груповій стадії,- «Табак-Надія» та «Ісіда»".

 

Отож, півфінальні пари виглядають ось так:

29.12.2015 Вівторок

19.00 – «Апперкот» – «Ісіда»

20.00 – «Табак-Надія» – «Вотранс»

 

21.30 – Матч за третє місце

22.30 – Фінал

 

Джерело: http://www.amfv.com.ua/news-page.php?id=72

Схожі матеріали

09 липня 2020, 11:46
Асоціація дворового футболу 5х5 повертається до звичайного проведення змагань. “ADF Summer Cup” відкриє сезон на відкритих майданчиках...
19 грудня 2014, 13:13
Передсвятковий тур у Суперлізі Волині з футзалу подарує три матчі.   Усі три гри пройдуть у Луцьку: один у суботу, два інші – в...
10 грудня 2017, 17:30
Черговий випуск телепрограми про суддів  на «Льонька ТВ» був присвячений кільком темам.     Насамперед, уперше автор та ведучий...