Волинянин очолив комітет аматорського та масового футзалу України

У Києві відбулося засідання Виконкому АФУ, основними питаннями якого стало підбиття підсумків сезону 2020/2021 та обговорення напрацювань на наступний. Під час засідання було прийнято рішення за підсумками обговорення низки питань порядку денного, - повідомляє прес-служба Асоціації футзалу України.

 

Було затверджено дату матчу за Суперкубок України - 21 серпня. Місце визначить тендер.  Членами виконкому було одноголосно підтримано висунення кандидатом на посаду президента УАФ Андрія Васильовича Павелка. Звітно-виборчий конгрес УАФ, який розглядатиме це питання, відбудеться 7 березня 2022 року у Дніпрі.

 

Виконком визначив такі пріоритетні напрямки розвитку футзалу на майбутній сезон:

1) дитячо-юнацький футзал;
2) створення та запуск спеціалізованого футзального відділення при спортивному інтернаті;
3) запуск системного чемпіонату серед студентських команд;
4) проведення ребрендингу та перезапуску медійної складової;
5) запровадження сучасних технологій у всеукраїнському арбітражі;
6) підготовка заявки для прийому фінальних частин міжнародних змагань;
7) розвиток інфраструктури.

Окремо було обговорено питання про систему управління футзалом на регіональному рівні. Усім суб’єктам рекомендовано неухильно дотримуватися статутних та регламентних норм УАФ та АФУ під час проведення будь-яких власних спортивних, соціальних та змагальних заходів. 

Також було вирішено низку кадрових питань. До складу Президії було обрано за посадами президента та віце-президентів АФУ, а також Сергія Кравцова, Віктора Дерда та Валентина Вакулу. На посаді Виконавчого директора АФУ було затверджено Володимира Гримайла.

 

У структурі АФУ було створено два нових комітети: Комітет студентського футзалу, який очолив Віталій Скарлат, а Комітетом з медіа та маркетингу керуватиме Андрій Ямковий. Також головою Навчально-методичного комітету було затверджено Миколу Повисшого, а очільником Комітету аматорського та масового футзалу став Сергій Голоскоков. Головами інших комітетів було повторно призначено попередніх їхніх керівників.

Схожі матеріали

27 січня 2015, 14:21
У селищі  Ратному пройшов чемпіонат району з міні-футболу серед команд сільських та селищних рад  у рамках програми ФСТ "Колос...
12 травня 2019, 19:48
Команда "Ладомир" наставника  Олега Бортніка двічі перемогла КДЮСШ «Олімп-IMS-2»​ та кваліфікувалася до фіналу Кубка України, де...
17 березня 2021, 11:42
"Весна прийшла, а це означає, що вже пора у футбол грати, але поки що ми поговоримо про футзал" - пише на своїй сторінці у фейсбук...