Автомобілі-спринтери: у Луцьку відбудуться змагання з дрег-рейсингу

У Луцьку проведуть змагання із професійного дрег-рейсингу. Про це повідомляють організатори події у своєму фейсбуці, пише LifeVolyn24.

 

"Вперше у 2018 році Луцьк прийматиме наймасштабнішу авто-мото-спортивну подію. Завдяки співпраці організаторів з командуваням Повітряних сил України і Луцькою міською радою, Професійна Українська дрег-рейсинг серія, а також Чемпіонат України з мото-дрегрейсингу завітають до Луцька. Саме тут відбудеться другий етап PROUDRS, яку організовує Вінницька федерація дрег-рейсингу та дріфту та Андрей Гальчинский", - йдеться у повідомленні.

 

Змагання проведуть 24 червня на військовому аеродромі. Понад 50 пілотів з України і не тільки, на потужних дрегстерах, демонструватимуть глядачам свою міць і навички.

 

Вартість звичайного квитка у попередньому продажу становить 200 гривень, звичайний з можливістю входу в парк-сервіс – 300 гривень, VIP – 500 гривень (місце на трибуні під зонтами та вхід до парк-сервісу). У день змагань квитки будуть дорожчими.

 

 

Довідка: 

Дрег-рейсинг - це заїзд на 402 метри, де головне – якнайшвидше проїхати дистанцію та показати найкращий час. Також у парних заїздах, звісно, потрібно виграти у суперника. 

В дрег-рейсингу приймають участь спеціально підготовлені автомобілі, які називаються дрегстерами.