Допризовники Волині учетверте поспіль виграли всеукраїнську спартакіаду

Харківський нацуніверситет повітряних сил імені Івана Кожедуба (ХНУПС) приймав фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.

За чемпіонські титули спартакіади змагалося 20 команд із майже всіх областей України.

Протягом чотирьох днів у запеклих спортивних змаганнях молоді спортсмени доводили свою влучність, силу, витривалість у різноманітних видах спорту, таких як:  біг на 100 м та 1500 м, підтягування на перекладині, плавання на 50 м, метання гранати на дальність, стрільби з автомату АК-74, подолання смуги перешкод.

Четвертий рік поспіль перше місце у командному заліку виборола команда Волинської області, друге місце посіла команда Харківської області та третє – команда міста Києва. В особистому заліку чемпіоном змагань став Олег Наконечний з Вінницької області.

Додамо, що цю масштабну спортивну подію було організовано Міністерством оборони України, Міністерством молоді та спорту України та Харківською обласною державною адміністрацією та громадською організацією «Всеукраїнська Федерація військово-спортивних єдиноборств».