«Ковель-Волинь» мінімально переміг «Вотранс» у волинському дербі. Огляд

У четвертому турі Чемпіонату Асоціації аматорського футболу України зустрілися дві волинські команди: луцький «Вотранс» на своєму полі у День Незалежності приймав ФЦ «Ковель-Волинь».

Так, на старті гри в Підгайцях активніше виглядали господарі, які пробили по воротах вже на 6 хвилині, скориставшись пожежею в штрафному ковельчан – над поперечиною. Через кілька хвилин «вотрансівці» знову завдавали удару, однак і цього разу він був неточним.

А на 30 хвилині Артур Волошин отримав другу жовту картку та залишив «Вотранс» у меншості.

Ковельчани натомість відповіли небезпечним ударом здалеку, який потягнув воротар. Втім, перший тайм завершився з нулями на табло.

Після перерви ФЦ «Ковель-Волинь» виглядав значно активніше. На 48 хвилині Олександр Ліщук замкнув подачу з кутового від капітана ковельчан Романа Романчука та вивів гостей вперед — 0:1.

Скориставшись кількісною перевагою, «червоні» впевнено контролювали м’яч і мали кілька нагод подвоїти рахунок.

Під кінець матчу господарі поля активізувались та були близькі до того, щоб вирвати нічию. На останній хвилині доданого арбітром часу Валентин Кривицький зльоту завдав потужного удару по воротам, однак голкіпер ковельчан Дмитро Харченко зробив неймовірний сейв та допоміг своїй команді втримати бажаний рахунок – 0:1.