Ковельчани змагалися у швидких шахах

На вихідних, 2 - 3 червня, пройшов чемпіонат міста з швидких шахів серед юнаків та дівчат у двох вікових групах з нагоди Дня захисту дітей. У змаганнях взяли участь 42 юних шахісти Ковеля.

 

Про це повідомляють у Ковельській міській раді.

 

У категорії до 16 років серед юнаків перше місце завоював першорозрядник Станіслав Бондаренко, учень школи №3, друге посів першорозрядник Олександр Кухарук (школа №12) та третє – Артем Манжос (НВК №13). Серед дівчат чемпіонкою стала Олександра Позур (школа №3), другий результат – у Вікторії Омельчук (школа №8) і третій – у Катерини Кравченко (школа №3).

 

У категорії до 12 років серед юнаків перемогу здобув Олексій Трухан (школа №7) , на другому місці – Вадим Мороз (НВК №13), на третьому – Любомир Рацький (школа №5). Серед дівчат перше місце виборола Ярослава Терещук (школа №3), а друге – Софія Люштик (школа №3).

 

Переможці і призери змагань – вихованці тренерів Олени Черняк та Тетяни Портянко. Всі вони нагороджені грамотами, а учасники – солодкими призами від відділу молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету. Відзнаки дітям вручили заступник міського голови Ігор Прокопів та начальник відділу Ігор Семенюк.