Лучанка виборола золото на чемпіонаті України з плавання

Останній день чемпіонату України з плавання, що проходив в Запоріжжі, приніс команді Волинської області ще одну золоту нагороду.

Про це йдеться на сторінці департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради у Фейсбук

Так на дистанції 50 м брасом вихованка КЗ «СДЮСШОР плавання ЛМР» Дана Ахмедова виборола золоту медаль. Тренер плавчині С. Максимюк.

Інший вихованець цього ж спортивного закладу Максим Ткачук на дистанції 50 м брасом виборов бронзову нагороду. Тренери плавця В. Самчук, А. Тихонович.

На дистанції 200 м комплексне плавання Антону Смалю не вистачило долі секунди, аби вибороти бронзову нагороду. Тренер О Сологуб.

На дистанції 100 м на спині Олексій Стахір став фіналістом, зайнявши 6 місце. Тренер спортсмена Ольга Корець. На дистанції 200 м батерфляєм Андрий Наумов став фіналістом зайнявши 6 місце. Тренер О. Сологуб.