Волиняни стали чемпіонами світу з веслування

Волинь вперше в історії має двох чемпіонів світу з веслування на байдарках і каное на дистанції С4 500м.

Про це повідомляють "Волинські новини" із посиланням на Волинську обласну школу вищої спортивної майстерності.

Сьогодні, 18 вересня, збірна України а зайняла перше місце в медальному заліку чемпіонату світу, який триває в Копенгагені. Українці здобули 4 медалі – 3 золоті та 1 срібну.

Двоє спортсменів Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Рибачок та Юрій Вандюк стали чемпіонами світу з веслування на байдарках і каное на дистанції С4 500м.

На дистанції 500 метрів каное-четвірка у складі Віталія Вергелеса, Андрія Рибачка, Юрія Вандюка і Тараса Міщука показала результат 1.31,20, випередивши Польщу на 0,1 секунди.

Це перші нагороди української каное-четвірки на чемпіонатах світу та Європи!