Коб завоювала бронзу на чемпіонаті Європи

Ковельська боксерка Тетяна Коб завоювала бронзу на чемпіонаті Європи, який відбувся в Іспанії.

Про це інформує відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

31 серпня у Мадриді пройшли фінальні поєдинки чемпіонату Європи із боксу серед жінок. За підсумками вітчизняна  жіноча збірна здобула п’ять нагород та увійшла до топ-10 за якістю медалей та у топ-3 змагань, за їх кількістю. А це означає, що українки зуміли показати не лише наполегливість у боротьбі за призові місця, а й високий рівень майстерності.

Отож, срібло виборола Тетяна Шевченко у ваговій категорії 81+ кг. А от серед бронзових нагород маємо чотириразовий «удар» : Анна Охота (категорія 48 кг), Марія Бова – 64 кг, Анастасія Черноколенко (категорія 81 кг) та гордість Волині − Тетяна Коб, яка теж виборола бронзу у категорії  51 кг.