Ковельчанин став бронзовим призером чемпіонату України з вільної боротьби

У місті Бровари відбувся Кубок України з вільної боротьби серед жінок та чемпіонат України серед чоловіків. Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Змагання відбувалися з 29 листопада до 2 грудня. Успішно на змаганнях виступив вихованець ДЮСШ управління освіти Тимур Романюк. У категорії 79 кг, здолавши трьох суперників за вихід у фінал, хлопець поступився досвідченому борцю зі Львова, який став чемпіоном. У боротьбі за бронзову нагороду Тимур переміг спортсмена з Сум. Ковельчанин вкотре підтвердив звання майстра спорту України.

Вдалими були ці змагання і для наших дівчат. У категорії 57 кг Тетяна Савенюк посіла четверте місце, а Анастасія Падошик (50 кг) – п’яте. Команду до змагань готували тренери Олег Стус та Анатолій Милехин.