На березі моря: луцькі «мавпи» готуються до нового сезону баскетбольної ліги

Дублюючий склад Черкаських Мавп, який виступатиме у Вищій лізі, продовжує підготовку до нового сезону. У складі черкаської команди і два вихованці луцького баскетболу – Ярослав Войтович та Максим Дейна.

 

Упродовж найближчих чотирьох тижнів під керівництвом Едуарда Скрипця черкащани більше акцентуватимуть підготовку на тактичному аспекті, при цьому паралельно працюватимуть і над фізичною підготовкою.

 

Напередодні зранку дублери Мавп проводили чергове тренування на пляжі Живчик. Фізичну підготовку команда здійснює під керівництвом тренера по фізпідготовці основної команди Сергія Загоруя.

 

У найближчих планах команди – пошук спаринг партнерів для підготовки до чемпіонату. Нагадаємо, торік у чемпіонаті України серед команд Вищої ліги Черкаські Мавпи-2 фінішували на 14-й сходинці турнірної таблиці.

 

Підготовка до нового сезону у дубля «мавп» стартувала ще з 15 липня.  Зауважимо, що Максим Дейна прибув у розташування команди з 30 липня: бігмен був на зборах в збірнії України 3х3  U- 23 .

 

Схожі матеріали

16 листопада 2015, 12:23
Практично у всіх сучасних команд є маскот (від фр. mascotte – «приносить удачу»), який не тільки виконує роль талісмана, а є...
12 лютого 2017, 17:07
У суботу 11 лютого у спорткомплексі Луцького НТУ відбула безпрецедентна подія у спортивному розвитку  нашого краю – старт Відкритого  ...
10 листопада 2017, 15:06
Спорткомплекс СНУ зібрав на своєму паркеті найкращі команди навчальних закладів Луцька. Як і очікувалось, всі матчі були цікавими,...