У Нововолинську хочуть стрітбольний майданчик

Депутати Нововолинської міської ради  на 46-ій сесії міськради подали звернення про надання земельної ділянки для гри у вуличний баскетбол, адже, на думку народних обранців, така потреба настала давно.

 

 

Головною метою цього звернення є, так би мовити, продовження традицій здорового способу життя серед молоді у Нововолинську, - інформує читачів видання "Буг" (http://bug.org.ua).

 

 

 

Так, зокрема, Богдан Бадзюнь та Борис Карпус запропонували збудувати новий спортивний майданчик для стрітболу (вуличної гри у баскетбол) поблизу ДЮСШ №3.

 

Із Звернення депутатів Нововолинської міської ради :

“У місті Нововолинську давно назріла нагальна проблема покращення спортивної інфраструктури. Зокрема, звертаємо увагу на зайнятість таким видом спорту як баскетбол.

Просимо Вас виділити земельну ділянку для будівництва або облаштування баскетбольного майданчика з освітленням в центрі міста за ДЮСШ №3 для можливості зайняття спортсменів у вільний період часу.”

 

 

Мер Нововолинська Віктор Сапожніков підтримав ініціативу депутатів. Він запропонував на наступній черговій сесії міськради підняти питання про виділення землі на таке покращення спортивної інфраструктури міста.

 

Схожі матеріали

06 лютого 2015, 14:00
Цієї суботи та неділі волинський баскетбольний клуб тур пропускає, і, якщо можна так висловитись, виступає в ролі глядача.  ...
18 квітня 2021, 19:44
Як кажуть у таких випадках, а чому б не показати те, чим багатий? А показати й справді є що))   Форма, у якій зараз перебуває капітан...
02 жовтня 2016, 16:43
Попри те, що опоненти грали один проти одного багато років у Вищій лізі України, двобій почався акуратно. Ніхто не квапив подій, і...