«ВолиньБаскет» вирушив у 4-ігрове турне

Наступні чотири матчі Суперліги Парі-Матч луцький клуб проведе на виїзді проти «Дніпра», «Запоріжжя-ZOG», БІПи та «Хіміка». І якщо перші два протистояння пройдуть без календарних змін, то третє й четверте на прохання волинської команди перенесли на день раніше.

 

 

Так, на Покрову, 14 жовтня, БК «Волиньбаскет» битиметься на виїзді з одним із головних претендентів на чемпіонство – «Дніпром». Певна річ, важко тут прогнозувати успіх, однак майданчик рівний, а м’яч круглий.

 

Через день, 16 жовтня, лучани спробують здобути перемогу в Запоріжжі. Всі пам’ятають напружені двобої з «козаками» минулого року і ті прикрі поразки, тож очевидно, що тренерський штаб сповнений бажання віддати боржок.

 

Оскільки їхати назад на Волинь нема сенсу, то вже 19 жовтня підопічні Дмитра Чайковського вийдуть на паркет нової сучасної арени в Одесі. БІПА серйозно підсилилась у порівнянні з минулим сезоном, однак і «Волиньбаскет» явно потужніший.

 

А завершать вояж волиняни в Южному проти чинного чемпіона країни «Хіміка» 21 жовтня. Сподіватимемось на гідний виступ лучан попри втому від переїздів та виснаження після трьох ігор.

Схожі матеріали

22 жовтня 2016, 17:33
На передматчевій розминці у розташуванні волинян панував гарний настрій, і це не могло не тішити. Тож прихильники «Волиньбаскета»...
27 листопада 2014, 16:02
Не встигли вщухнути емоції після феєричних матчів луцького баскетбольного клубу із харківським „Політехніком”, як  уже знову в...
26 липня 2016, 13:29
Наша область – то дивовижний край, де багато феноменальних речей відбувається радше всупереч, аніж завдяки. І спорт посідає у цьому...