«ВолиньБаскет» вирушив у 4-ігрове турне

Наступні чотири матчі Суперліги Парі-Матч луцький клуб проведе на виїзді проти «Дніпра», «Запоріжжя-ZOG», БІПи та «Хіміка». І якщо перші два протистояння пройдуть без календарних змін, то третє й четверте на прохання волинської команди перенесли на день раніше.

 

 

Так, на Покрову, 14 жовтня, БК «Волиньбаскет» битиметься на виїзді з одним із головних претендентів на чемпіонство – «Дніпром». Певна річ, важко тут прогнозувати успіх, однак майданчик рівний, а м’яч круглий.

 

Через день, 16 жовтня, лучани спробують здобути перемогу в Запоріжжі. Всі пам’ятають напружені двобої з «козаками» минулого року і ті прикрі поразки, тож очевидно, що тренерський штаб сповнений бажання віддати боржок.

 

Оскільки їхати назад на Волинь нема сенсу, то вже 19 жовтня підопічні Дмитра Чайковського вийдуть на паркет нової сучасної арени в Одесі. БІПА серйозно підсилилась у порівнянні з минулим сезоном, однак і «Волиньбаскет» явно потужніший.

 

А завершать вояж волиняни в Южному проти чинного чемпіона країни «Хіміка» 21 жовтня. Сподіватимемось на гідний виступ лучан попри втому від переїздів та виснаження після трьох ігор.

Схожі матеріали

19 червня 2015, 09:34
Баскетбольний клуб  «ДіДіБао» з міста Кам’янця-Подільського розпочав селекційний міжсезонний період. Задля підсилення свого складу та...
14 березня 2018, 10:08
Добігли кінця ігри чергового етапу «Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк».   Нашу область на цій стадії у зоні «Захід-1...
08 травня 2014, 18:18
  Ось і закінчився регулярний чемпіонат Вищої ліги України з баскетболу. Волинські вболівальники гаряче підтримували своїх улюбленців...