«Адреналін» довів Україні, що грає чесно та відкрито», - тренер Петров

Доволі феєрично відіграв ФК «Адреналін» чемпіонат країни серед колективів першої ліги ДЮФЛУ вікової групи U-19.

 

Лучани могли впевнено обіграти лідера, однак втратити очки з аутсайдером, хоча фінішну пряму підопічні Андрія Петрова провели показово.

 

У травні «Адреналін» обіграв «Гірник» з Новояворівська 2:0, вінницький «Темп» 3:1 та МФА (Мукачеве) 1:0. Саме через цю поразку закарпатці не вийшли з підгрупи до фінальної частини. Таким чином, лучани сім ігор виграли, стільки ж програли, двічі звели поєдинки до нічиєї (награли ну рівну рівницю забитих-пропущених – 20:20) й закінчили першість на високому, проте непрохідному місці, - п’ятому. Ми попросили наставника ФК «Адреналін» U-19 Андрія Петрова прокоментувати виступ свого колективу.

 

 

-          Хочу почати з мети створення команди цієї вікової категорії – це побудова повноцінної ланки клубу. Щоб діти на закінчували свої виступи разом зі школою, а бачили перспективу свого розвитку: U-15, U-17 і U-19. Адже саме 19 – це новий рівень, де вже працюють селекціонери другої та першої ліг України. Тому чемпіонат – це дуже хороший шанс юнакам стати професіональними футболістами.

 

 

-          Скажу відверто – я постійно дивився в турнірку, аналізував суперників, переглядав їхні матчі, проте гравцям дивитися в таблицю забороняв. Я спонукав їх грати з кожним суперником однаково на повних обертах, битися за своє ім’я та за ім’я клубу «Адреналін».

 

 

-          Певна річ, ми розраховували посісти вище місце, бо в нас зібралися дуже класні футболісти. Однак вони були незіграні, оскільки є випускниками різних шкіл та тренерів. Поки «зліпили гру» - перше коло закінчилося, а на друге оновили склад, тому знову награвали зв’язки.

 

-          Потенційно можна було дотягнули до другого місця в групі, але чи це реально в перший же сезон? Он та ж НІКА з Івано-Франківська перший рік набиралася досвіду, а вже другий – дала результат. І це нормально, бо не відразу гравці розуміють, що Перша ліга ДЮФЛУ U-19 – це вже не 15 і 17, а перехідний етап із юнацького у дорослий футбол. Тут формуються навики для подальшого розвитку виконавця, тож вимагати професіоналізму в перший сезон – нереально. Приємно, що практично весь склад команди за віком може грати і в наступному сезоні у цій категорії U-19.

 

 

-          Головні висновки сезону – цей весь задум недарма. 22 людини не зникли з футбольного горизонту, а постійно перебувають у режимі. Ще рік-два, і всі вони гратимуть на професійному рівні. Я в цьому впевнений на всі сто.

 

 

-          Найважчими, проте найвидовищнішими, найбільш значимими були ігри проти МФА з Мукачевого. Обидва матчі, особливо другий – це битва за обличчя клубу «Адреналін». Якби не виграли, то почалися б недобрі розмови, а так ми довели, що граємо чесно та відкрито!

 Спілкувався Андрій СОБУЦЬКИЙ

 

 

Схожі матеріали

28 жовтня 2018, 09:53
Стартові хвилини минули під акомпанемент активності гостей, щоправда, волиняни досить швидко вирівняли гру, а на 10-й хвилині заробили...
21 квітня 2019, 22:47
Доброю традицією для Федерації футболу Луцького району стало проведення передсезонного турніру – цього разу це був  VolynSport Cup,...
26 січня 2019, 20:05
Луцькому футболісту Артему Федецькому запропонували стати граючим тренером дубля «Карпат». Про це пише goldtalant.com.ua  посилаючись...