"Premium Cup-ADF" поїхав у Духче. ФОТО

29-30 грудня у КРЦ "Адреналін Сіті" відбувся новорічний турнір "Premium Cup-ADF", в якому брало участь 16 команд.

 

Після проведення жеребкування, команди були розділені на 4 групи по 4 колективи, де за підсумками три команди відповідно до зайнятого місця продовжували боротьбу відповідно до рангу турніру: "Premium Cup", "Silver Cup" та "Bronze Cup".

 

 

У "Bronze Cup" змагалися колективи "Шігірюм", "NIKA", "Авіатор" та "БусМаркет". Боротьба була дуже цікава, та все ж перемогу святкувала команда "БусМаркет", кращим гравцем визнано  Бубела Олександра (Шігірюм).

 

 

За трофей "Silver Cup" змагалися "ХавестАгро", "Олика", "РадИмо", "РаківЛіс". У  фінальному матчі зустрічалися "ХавестАгро" та "РаківЛіс". Доля була на боці команди "ХавестАгро", які в серії пенальті здобули перемогу, а кращий гравець - Олександр Загоранець ( ХавестАгро).

 

 

Головний трофей розігрували "Фіміам", "Оконськ", "Теревені" та "Духче". Дійсно квартет, який зібрався у фінальному етапі, був надзвичайно цікавий, адже усі команди гідні перемоги.

 

Фінальні гра подарувала масу емоцій, глядачі отримали приємні враження та побачили справжню чоловічу боротьбу, адже зустрічалися "Оконськ" та Духче".  Фарт та майстерність були на боці команди з Духче – колектив, який востаннє здобував трофей АДФ у 2014 році, повертається на вершину олімпу, перемога 5:1. Кращий гравець турніру – Чайка Володимир ( Духче), кращий голкіпер Пушкарчук Назарій (також Духче).

 

 

По завершенню турніру Голова Асоціації дворового футболу 5х5  Микола Озюк нагородив кращі команди та гравців, привітав учасників, побажав міцного здоров'я, сімейного благополуччя, миру та злагоди, зазначив, що у наступному році ліга АДФ  буде лише розвиватися.

 

 

Схожі матеріали

24 грудня 2015, 09:51
Відбулися фінальні ігри чемпіонату Волинської області з міні-футболу серед юнаків ФСТ "Колос".     Змагання відбувалися в обласному...
22 квітня 2018, 20:17
В обласному центрі Волині  відбувся черговий традиційний Міжнародний турнір з міні-футболу серед працівників ЗМІ «Кубок пам'яті Бориса...
15 травня 2017, 15:02
Ось і завершилися ігри чемпіонату міста Луцька з футзалу сезону-2017. Сезону, який до останнього туру тримав почерговість колективів у...