П’ятий ювілейний турнір футзальних друзів – Friends Futsal Fest 2020

Пів десятиріччя поспіль літньої пори «Friends Futsal Fest» збирає справжніх прихильників футзалу, котрі не зважаючи на спеку протягом двох днів розігрують комплект нагород традиційного турніру, що відбувся попри всі негаразди пов’язані з covid-19. Гравці явно скучили за грою, а тому ціла низка поєдинків перетворилася на чудове видовище, де панував його величність ФУТЗАЛ.

Усі учасники мали можливість насолодитися прекрасними напоями від Луцького квасуЛуцька Пивоварня ТМ Zeman; отримали приємні призи та сертифікати від Штаб канцеляріїSWIFT та LubArt.print.

Нагадаємо, що найкращі команди, котрі беруть участь у турнірах під егідою АМФВ, отримають подарунки від наших надійних партнерів:

Луцька Пивоварня ТМ Zeman - Пиво ТМ Zeman - це відбірний ячмінний солод, власні культивовані дріжджі та кращі сорти ароматичного та гіркого хмелю!

SWIFT – елегантний спортивний одяг, відмінна якість, сучасний дизайн, широкий вибір та невисокі ціни. Найкращі подарунки – найкращим гравцям.

Штаб канцелярії – надійний постачальник канцелярії у Луцьку.

Іnsurancetourservis – страховий туристичний сервіс. Розіграш путівок, найкращі у Луцьку знижки на тури та страхування!

РадиМО – виробник найкращої молочної продукції у Західній Україні. І це саме те, що потрібно спортсменам для міцного здоров’я!

Луцький квас – Квас та лимонад, мохіто та фанта – смачні, прохолодні напої, які можна скуштувати в багатьох торгових точках Луцька. Їх смак вже давно став улюбленим серед лучан та гостей нашого міста. Сімейний бізнес з виробництва безалкогольних напоїв: вже майже 20 років виготовляються у Луцьку.

Піцерія Solo – це велика дружня сім’я, що приваблює затишком, гарним обслуговуванням та смачними стравами, приготовленими з любов’ю та якісних продуктів.

Yarych – це поєднання сучасної технології та якісної продукції. Печиво та крекери визнані найкращими не тільки в Україні, але і за кордоном.

LubArt.print - сімейна майстерня подарунків та сувенірів.

football.lutsk.ua – найкращий футбольний магазин Луцька повністю забезпечить вас спортивним екіпіруванням.

Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради - найкращі спортивні функціонери в Україні.

Футзал – це круто!

У суботу в стартовому поєдинку фесту на майданчик вийшли команди «Юрінновація» Київ та луцький «КроШу». Столичний колектив, який до речі є єдиним колективом, котрий взяв участь в усіх «дружніх турнірах», зі стартовим свистком арбітра матчу пішов у наступ та створив низку моментів. Але м’яч на 5-й хвилині влетів у протилежні ворота. 0:1 – у рахунку повели лучани після голу Олега Бурця.
Щоправда мінімальна перевага протрималася недовго і за три хвилини рахунок став рівним, адже вдалий розіграш ауту дозволив «інноватору» Івану Савинку загнати кулястого в сітку воріт «волошкових». До сигналу на перерву гольових подій більше не відбувалося. Черговий гол вболівальники побачили на початку другого тайму, коли черговий удар лучан із середньої дистанції у виконанні Андрія Наконечного застав зненацька голкіпера киян – 1:2.
Заводська команда після цієї події стала ще компактніше діяти в захисті та в першу чергу вирішила зберегти власні ворота. Номінальні господарі великими силами пішли вперед та навіть замінили кіпера на п’ятого польового гравця. Кілька разів «селект» лише дивом не пересік смугу воріт луцької команди, а час все спливав. І нарешті пролунав фінальний свисток, котрий сповістив, що в дебютній грі перемогла команда «КроШу».

Записним фаворитом другого поєдинку двох дебютантів турніру безумовно вважався FC «Respect», котрий у сезоні 2019/2020 став Абсолютним чемпіоном Волинськоої області у Першій лізі. Але за підсумком першої половини гри на табло горіли цифри 0:2 на користь ФК «Фенікс», котрий на фініші минулого обласного чемпіонату був кращим у Четвертій лізі. Проте за умови впевнених дій у воротах екс-динамівського голкіпера Дмитра Роюка, голу з гри Івана Вдовенко та вдалої реалізації дабл-пенальті тим же Дмитром Роюком підсумок тайму вийшов дещо сенсаційним.
Досвід - серйозний аргумент. І «поважні» після відпочинку пішли в активний наступ, що практично відразу дало гольові дивіденди. Два дублі поспіль організували Юрій Соломатін та Назар Приходько, а Ігор Савич підкреслив перевагу фаворитів елегантним голом - 5:2. Хоча до закінчення матчу гравцям ФК «Фенікс» вдалося двічі підловити суперника на помилках під час позиційних атак з п’ятим польовим та підсумувати результат – 5:4 на користь FC «Respect».

В третьому поєдинку відбірної частини «Friends Futsal Fest» жереб звів кращу команду Волині та минулорічного переможця турніру ФК «Любарт» та фіналіста чемпіонату в Четвертій лізі ФК «Стир». Демидівській команді протистояв справжній «монстр», адже лучани у фінішувавшому сезоні окрім абсолютного золота та срібла «регулярки» Суперліги мірявся силами із поважними суперниками у Другій лізі чемпіонату України. Проте за тотальної переваги лучан «річники» виглядали доволі гідно, компактно захищалися і за першої нагоди контратакували. У першій половині гри м’яч лише раз побував у сітці воріт гостей після ефектного соло легенди нашого футзалу Сергія Піддубного.
На перших хвилинах другого тайму ФК «Стир» мав нагоду стати автором локальної сенсації, але не зумів довести контратаку до логічного завершення. За кілька хвилин Олександр Шитов у складі «князів» наважився на удар із середньої дистанції і «селект» від стійки влетів у рамку – 2:0.
Все? Ні. Демидівка і не думала здаватися. Більше того, «річник» Олег Ткачук зумів завершити комбінацію одноклубників влучним пострілом у дальній кут. А ще за кілька хвилин черговий випад ФК «Стир» міг закінчитися ще одним взяттям воріт, але не судилося. З мінімальним рахунком 2:1 переміг фаворит.

Програму 1-го туру завершував поєдинок добре знайомих суперників з обласного центру «РадиМо» - «Олімп». У звичній атмосфері першолігових баталій та за наявності на трибуні супер-фана «олімпійців» Михайла Кардаша суперники без розкачки пішли вперед. «Молочники» намагалися тиснути на опонентів, а підопічні Валерія Івахненка розраховували на своє вміння швидко виходити із захисту в напад. У символічній боротьбі води та вогню на 14-й хвилині доля посміхнулася «молочнику» Івану Бандурі, котрий зумів знайти шпарину у захисних побудовах «античної» команди – 1:0. За такого рахунку команди пішли на відпочинок.
По перерві кардинальних змін в діях опонентів особливо не спостерігалося. Хіба що побільшало боротьби. За таких умов більш таланило гравцям «РадиМо». Спочатку Богдан Лопоха, а за ним Максим Ядловський заставили сумувати супер-фана. Гол Володимира Чайки остаточно зняв питання щодо переможця зустрічі, а дубль Івана Бандури підсумував результат – 5:0.

В першому матчі 2-го туру «Friends Futsal Fest» на паркет СК «Арена Спорт» вийшли ФК «Фенікс» та «Юрінновація», котрі в стартовому турі очок не набрали, мінімально поступившись своїм суперникам. А тому з огляду на турнірну стратегію звітний поєдинок перетворився у протистояння з право потрапити до основного півфіналу. Перші 15 хвилин ігрового часу відбулися у рівній боротьбі з однаковими шансами на успіх, але захист виявився міцнішим за наступ і після сигналу на перерву на табло горіли нулі.

В другому таймі досвідченому Олександру Терещуку знадобилося лише три хвилини з невеличким, аби відкрити рахунок – 1:0. «Чорні» без особливого пієту перед столичним клубом, котрий як і ФК «Любарт» має досвід виступів у Чемпіонаті України в Другій лізі, намагалися розвинути успіх і на кожну атаку опонентів відповідали своїми випадами. Один з таких моментів завершився прицільним ударом лучанина Івана Вдовенка і рахунок подвоївся. А коли на останніх хвилинах кияни пішли у вирішальний наступ, Івану вдався дубль і переможній підсумок 3:0 було внесено до ігрового протоколу матчу.

У матчі ФК «Стир» - МФК «Радимо» сенсації не сталося і вища за Рейтингом команда впевнено обіграла представника Четвертої ліги з рахунком 7:3. Хоча після першої половини гри симптомів щодо гольової феєрії особливо не спостерігалося. На дубль забивного Івана Бандури гравець Демидівки Вадим Сімухов відповів влучним пострілом.
В другому таймі суперники остаточно забули про захист, намагаючись забити якомога більше. За такого розвитку подій лучанам вдалося отримати набагато більше дивідендів та здобути другу поспіль перемогу, гарантувавши собі місце в елітному дивізіоні «дружнього фесту». А Володимир Чайка відзначився хет-триком, вступивши у боротьбу за звання кращого бомбардиру змагань.

В черговому протистоянні луцьких команд FC «Respect» вже у першому таймі поєдинку проти земляків з «КроШу» вирішили показати супернику хто справжній господар майданчика. Чемпіон першої ліги Михайло Запорожець на 4-й хвилині відкрив рахунок, а досвідчений Олександр Миронюк ближче до перерви подвоїв результат.

Після перепочинку події на майданчику СК «Арена Спорт» набули нової інтриги. Гравці «КроШу» додали у швидкості та вивели на ударну позицію Олега Бурця, який відправив «селект» у сітку воріт фаворитів. Ще за мить Олександр Миронюк виручив «поважних», коли вибив м’яч з лінії воріт, а далі стійка допомогла номінальним гостям не пропустити. «Не забиваєш ти - забивають тобі», - перша осмислена атака «блакитних» і Віктор Сущ збільшив перевагу FC «Respect» до 3:1. Слідом Михайло Запорожець наважився на удар і круглястий затріпотів у сітці воріт господарів – 4:1. Щоправда останнє слово залишилося за суперником, коли прямим ударом із штрафного Валерій Криницький за хвилину до фінального свистка скоротив відставання до цифр 2:4. FC «Respect» вирішив завдання щодо потрапляння в основну сітку плей-офф, а «КроШу» пішов готуватися до зустрічі із ФК «Стир».

Чергове луцьке дербі звело в останньому матчі 2-го туру суперників різних «вагових категорій». Спроба «Олімпу» поставити так званий «автобус» ніякої користі – вже за 5 хвилин на табло горів рахунок 3:0 на користь чемпіонів Воліні після голів Сергія Піддубного, Владислава Сизика та Володимира Баденчука. Мало хто з присутніх здивувався, коли Володимир Баденчук оформив дубль, а Олег Фенюк практично зняв питання щодо переможця. За комфортної переваги у п’ять м’ячів команди пішли на відпочинок.
По перерві картина на паркеті СК «Арена Спорт» кардинально не змінилася, але до честі «олімпійців» рахунок довгий час тримався незмінним. «Жовто-блакитні» догравали кожен момент і билися в усіх ігрових епізодах не зважаючи на цифри на табло. Проте за три хвилини до фінального свистка представник «князівської» команди Олександр Лисенко забив вшосте. Всі намагання «Олімпу» забити бодай один гол лишилися нереалізованими.

В першій грі 3-го туру зійшлися команди, яким вже була відома подальша турнірна доля. Так «Юрінновація» після двох поразок налаштовувалася на втішний плей-офф, що отримав назву «Перша ліга», а ось лучани гарантовано посідали першу позицію в групі «В» та були недосяжними для конкурентів. Попри відсутність турнірної мотивації суперники з гарним настроєм розпочала поєдинок і в середині першого тайму «респектівець» Богдан Ковбасюк відкрив лік забитим голам. Мінімальна перевага збереглася до перерви.

Після паузи «поважні» продовжили традиційні експерименти із залученням голкіпера до атакуючих дій, а кияни шукали можливість забити гол престижу та спробувати набрати бодай один заліковий бал. Краще вийшло у «блакитних», котрі висели на ударну позицію Ігоря Савича та подвоїли результат. Третя перемога поспіль дозволила лучанам с першої сходинки вийти у півфінал Вищої ліги.

Битва аутсайдерів групи «А» між «Олімпом» та ФК «Стир» мала дати відповідь лише на одне запитання: «Хто гратиме з клубом «Юрінновація», а хто поміряється силами з ФК «Фенікс» Вже за півтори хвилини «річники» зазначили своє бажання помірятися силами із киянами у півфіналі Першої ліги, коли Володимир Блажевич зумів пробити захист лучан. Ще ближче до паузи на відпочинок Сергій Цимбалюк наважився на удар і мети досягнув.
За рахунку 0:2 суперники розпочали другий тайм. І в одній з перших атак досвідчений Олег Мартин зумів переправити «селект» у сітку воріт гостей -1:2. Стало цікавіше. Лучани збільшили тиск на ворота суперника і моменти стали виникати дедалі частіше. За 4 хвилини до фінального свистка партнери по команді знайшли на правому фланзі атаки Богдана Компанійця, який потужним та красивим пострілом зрівняв рахунок. Але за хвилину гол у відповідь створив ФК «Стир» і Дмитро Королевич вивів свій колектив вперед. Проте за 11 секунд до закінчення гри Костянтин Яценко з обласного центру встановив остаточний паритет – 3:3. Бойова нічия в матчі гідних суперників.а.

У матчі лідерів групи «А» Владиславу Сизику знадобилосяя лише кілька хвилин, аби влучним пострілом відкрити рахунок у матчі з «молочниками». Такий початок чергового луцького дербі не збентежив МФК «РадиМо», котрий кілька разів доволі небезпечно погрожував воротам суперника. «Князівський» колектив з позиції сили проводив свої атаки та неодноразово перевіряв майстерність голкіпера господарів. Високий пресинг дозволяв «любартівцям» часто виходити на ударні позиції, але гольових дивідендів така тактика підопічним Назара Бугайчука не принесла. Мінімальна перевага 1:0 стала підсумком тайму.

По перерві хід поєдинку кардинально не змінився і забитих голів вболівальники не бачили до середини другої половини. Відновив гольове життя записний бомбардир Сергій Вишневський,забивши другий м’яч ФК «Любарт». Стало зрозумілим, що фаворит турніру перемогу не упустить. Тим більше, що за кілька хвилин майстерний Ігор Заболотний зробив рахунок у зустрічі 3:0 на користь номінальних гостей. На останніх секундах Володмир Чайка забив за «молочників», а рахунок 1:3 став підсумком цікавого протистояння.

В завершальному матчі відбірного етапу турніру «Friends Futsal Fest» в матчі групи «В» між «КроШу» та ФК «Фенікс» мала визначитися доля путівок до плей-офф Вищої та Першої ліг, адже першу сходинку в «турнірці» за собою забронював FC «Respect», а столична «Юрінновація» вже отримала у суперники за втішним півфіналом представника групи «А» - колектив ФК «Стир». Турнірна ситуація дозволяла дещо вільніше почуватися гравцям ФК «Фенікс», яких в звітному поєдинку влаштовував навіть нічийний результат. Можливо цей факт дещо розслабив номінальних гостей і моторний Вікентій Голишев відкрив рахунок на користь «заводської» команди.

Перевага протрималася недовго. За фол останньої надії було вилучено голкіпера «КроШу» і пенальті бездоганно реалізував його візаві Дмитро Роюк. Але нічия явно не до вподоби була Ігорю Шевельову і господарі знову повели у рахунку. Цифри рахунку 2:1 горіли на табло недовго, адже Юрій Куран збільшив перевагу «волошкових» ще на один пункт.

По перерві гра на зустрічних курсах тримала у напруженні вболівальників обох команд. Гол Сергія Дорецького в середині тайму викликав суперечки, але арбітри взяття воріт зарахували і рахунок став 3:2. Питання щодо переможця зустрічі фактично зняв Ігор Шевельов, забивши у власному фірмовому стилі гол з дальньої дистанції. Гол «феніксівця» Олександра Терещука вже кардинально ситуацію змінити не міг.

За підсумками першого ігрового дня з’ясувалися всі пари учасників півфіналів у Першій та Вищій лігах. У втішний турнір потрапили ФК «Стир» - «Юрінновація» та ФК «Фенікс» - «Олімп». А у головному етапі ювілейного «Friends Futsal Fest» наступного дня мали помірятися силами ФК «Любарт» - «КроШу» та FC «Respect» - МФК «РадиМо».

В стартовому поєдинку неділі ФК «Стир» та «Юрінновація» з перших набрали гарного темпу і в обороні не відсиджувалися, шукаючи футзального щастя біля чужих воріт. Проте всі спроби забити гол натикалися на впевнені дії захисту та голкіперів обох суперників. До самої перерви на табло світилися нулі.

А після відпочинку лише пари хвилин вистачило киянам аби організувати взяття воріт «річників» і Володимир Коровяковський відправив «селект» у сітку. Після пропущеного голу ФК «Стир» великими силами пішов уперед і моментів біля воріт Руслана Корпоша значно побільшало. За три з половиною хвилини до фінального свистка верхова передача з правого флангу знайшла майстерного адресата і Вадим Сімухов з льоту відправив кулястого у сітку воріт столичної команди. А за хвилину стався автогол і тепер вже «Юрінновація» була вимушена йти на штурм воріт суперника. Купа моментів та попадання у каркас воріт на останніх секундах додали шарму поєдинку, але гольових дивідендів не принесли. У фінал пройшов ФК «Стир».

Клубні традиції - велика річ. Тому завжди приємно спостерігати, як ретельно підходять до змагального процесу у клубі «Олімп». Не зважаючи на ранкову недільну пору, на трибуні в СК «Арена Спорт» вже можна було побачити клубний прапор команди та керівника фан-угрупування Михайла Кардаша. Такі речі насправді надихають спортивні колективи на невеличкі подвиги, але у «жовто-блакитних» недільного ранку щось пішло не так. До переможних справ взялися гравці у чорній формі. Дві швидкі атаки на 4 та 5 хвилинах завершилися взяттям воріт «олімпійців», а дубль Олександра Потурая практично зняв питання щодо фіналіста Першої ліги. Тим більше, що до перерви Олександр Терещук забив четвертий гол за «Фенікс», а Олександр Потурай продемонстрував вболівальникам «фокус зі шляпою» - 5:0.
Після відпочинку темп гри дещо впав і господарі перейшли на гру з п’ятим польовим гравцем, що дозволило голкіперу «чорних» Дмитру Роюку зі штрафного переграти свого візаві. Після того, як рахунок став 6:0, авторство голів в ігровий протокол стали вписувати гравці «Олімпу». Протягом кількох хвилин Олег Мартин, Михайло Брагінець та капітан команди Валерій Івахненко тричі наказали суперників за помилки у захисті. За хвилину до фінального свистка голкіпер гостей Дмитро Притулюк дальнім пострілом скоротив дистанцію у рахунку до двох пунктів. Але врятувати гру вже було не можливо. У фінал в пару до ФК «Стир» покрокував «Фенікс», а «Олімп» пішов на трибуну налаштовуватися на «бронзовий» поєдинок з киянами із «Юрінновації».

Перший півфінал основної сітки турніру ФК «Любарт» - «КроШу», як афіша особливим креативом не вирізнявся, адже надто велика різниця у рейтинго-лігових статусах клубів. Проте події на майданчику СК «Арена Спорт» вкотре підтвердили постулат про те, що м’яч круглий, а майданчик прямокутний. Зі стартових секунд «князі» рвонули у наступ, але кількість моментів у якість не переходила. Більше того на 6-й хвилині гол «крошівця» Валерія Криницького став справжнім льодяним душем – 0:1. Гравці у червоній формі почали нервувати та метушитися, а заводський колектив на куражі бився у захисті. Мінімальна перевага в один гол збереглася до самої перерви.

Після відпочинку «Любарт» ще додав у швидкості, що дозволило Олександру Драганчуку на 19-й хвилині пробити Сергія Ціхоцького. Як не дивно, але гра розкрилася і моментів вистачало біля обох воріт. Щоправда, гол глядачі побачили лише один, коли награну комбінацію партнерів завершив Владислав Сизик - 2:1. Команда «КроШу» не здавалася і навіть зуміла організувати фінальний штурм, під час якого м’яч дивом не потрапив у ворота господарів. Проте фінальний свисток арбітра сповістив про те, що у фіналі «Friends Futsal Fest» гратиме ФК «Любарт».

В другому півфіналі ювілейного турніру зійшлися добре знайомі за Першою лігою минулого сезону луцькі команди FC «Respect» та МФК «РадиМо», котрі без розвідки пішли у наступ. Обмін випадами тривав до середини тайму, аж доки забивний Ігор Савич не замкнув швидку багатоходівку «поважних». Гольової відповіді «молочників» довелося чекати п’ять хвилин, коли комбінацію партнерів завершив Богдан Лопоха. Нічийний результат 1:1 протримався до сигналу на перерву і суперники пішли на відпочинок.

Пауза більше пішла на користь FC «Respect», котрий в дебюті другої половини гри організував кілька небезпечних атак та зумів забити. Спочатку Богдан Мізюк відправив «селект» у рамку, аза хвилину Ігор Савич оформив дубль. Принципове протистояння в рамках луцького дербі тривало у високому темпі, але без реальних шансів на взяття воріт. Наприкінці зустрічі «поважні» набрали критичну кількість фолів, а «молочники» випустили п’ятого польового, аби врятувати гру. Проте результат 3:1 залишився незмінним і до фіналу вийшов «Respect».

Перед початком поєдинку за третє місце у Першій лізі подяку від АМФВ за розвиток футзалу отримав гравець київської «Юрінновації» Віталій Мамчур, який разом із Русланом Корпошем п’ять років тому організували перший турнір у Луцьку «Friends Futsal Fest», що зайняв гідне місце у переліку змагань Асоціації футзалу Волині. Всі п’ять років столична команда знаходить можливість для поїздки в обласний центр, аби помірятися силами із нашими місцевими командами.
«Бронзова» гра почалася у середньому темпі та без особливих загострень. Суперники багато часу проводили у позиційному наступі. Темп остаточно впав і очікування голів заставило нудьгувати більшу частину глядачів. Лише супер-фан Михайло Кардаш махав клубним шарфом чи то у підтримку «Олімпа», чи то у режимі власного кондиціювання. Коли до завершення тайму лишалося 4 секунди лучани спробували організувати атаку із п’ятим польовим, але наразилися на гол у порожню рамку на останній секунді. Автором єдиної цікавинки першої половини гри став Віталій Мельничук.
По перерві першим номером у гру увійшов «Олімп», який багато часу проводив на половині киян. «Антична» команда довгий час шукали ключ від воріт «інноваторів», але м’яч вперто не хотів летіти у рамку. В середині тайму пружина захисту киян двічі розпрямилася і рахунок став 3:0 на користь номінальних господарів. Спочатку Іван Савинюк впритул розстріляв ворота лучан, а за хвилину не схибив Віталій Мельничук та оформив дубль. Ближче до закінчення Олег Мартин з лівого флангу атаки таки влучив у сітку, а за пів хвилини Олег остаточно відродив інтригу - 3:2. Але «Юрінновація» перевагу втримала і стала бронзовим призером у Першій лізі.

У фіналі Першої ліги турнірна доля звела представників обласної Четвертої ліги – ФК «Стир» та ФК «Фенікс». Добре знайомі суперники взяли з місця в кар’єр і моментів на початку зустрічі не бракувало. Хоча першого забитого голу довелося чекати аж до середини тайму. Першими відзначилися «люди в чорному», коли вивели на ударну позицію Олександра Потурая. А за кілька хвилин «річник» Олег Левицький рахунок зрівняв - 1:1. Рівний хід подій у першому таймі був порушений за 12 секунд до відпочинку, коли Олександр Потурай «взяв на себе» та майстерно розібрався в епізоді - 1:2.

По перерві лучанину Олександру Потураю знадобилося лише чотири хвилини аби записати на свій рахунок хет-трик. На що «річники» за кілька хвилин відповіли голом Олега Ткачука – 2:3. Мінімальна перевага трималася до останніх миттєвостей протистояння, коли всі питання щодо переможця зняв дальній удар голкіпера ФК «Фенікс» Дмитра Роюка. Четвертий гол на турнірі «воротніка» лучан приніс золоті нагороди Першої ліги його команді, а ФК «Стир» задовільнився «сріблом».

«Бронзовий» матч ювілейного турніру вже на початку перетворився у бенефіс Володимира Чайки. Неодноразовий номінант різноманітних бомбардирських перегонів на 3 та 6 хвилинах майстерно розібрався в гольових епізодах та заплив на табло комфортні для «молочників» цифри 2:0. Під оплески глядачів Володимир на 12-й хвилині продемонстрував «фокус із шляпою» і на перерву МФК «РадиМо» пішов з перевагою у три пункти.

Спроба «КроШу» відіграти гандикап нічого суттєвого «волошковим» не дала. І хоча на 18-й хвилині Денис Карпюк відквитав один м’яч, голи Богдана Лопохи та Максима Ядловського остаточно засвідчили перевагу в протистоянні за «золото» Першої ліги саме команди популярного молочного бренду. 5:1 і комплект нагород за третє місце отримали представники МФК.

Головний фінал розпочався за звичним сценарієм. ФК «Любарт» впевнено пішов у наступ, а «поважні» шукали свої шанси в контр-атаках. І вже на 5-й хвилині Іван Заліпа потужним пострілом відкрив рахунок у зустрічі. 0:1 і «князям» довелося ще ретельніше шукати підходи до воріт суперника, з огляду на те, що контр-випади «блакитних» продовжували зберігати величезну небезпеку. Той же Іван Заліпа мав нагоду оформити дубль, але у сітку не влучив. А ось Владислав Сизик свій момент на 12-й хвилині не змарнував і рахунок став нічийним - 1:1. Цей результат підсумував події першої половини гри.

По перерві напруження у фінальному протистоянні двох Абсолютних чемпіонів Волині у Суперлізі та Першій лізі почало зростати пропорційно залишку ігрового часу. Події на майданчику СК «Арена Спорт» розвивалися з калейдоскопічною швидкістю. А за 4 хвилини до фінального свистка рівний хід поєдинку взірвався після потужного та влучного удару Сергія Вишневського – 2:1. А після тайм-ауту FC «Respect» пішов вперед із п’ятим польовим та вивів на ударну позицію свого голкіпера Євгена Малоголовця, котрий переправив «селект» у сітку. А на 29-й хвилині Ігор Савич на 100% використав гольову нагоду іі вивів «поважних» вперед. Останній штурм «Любарта» виявився потужним, але безгольовим. Новим Чемпіоном турніру «Friends Futsal Fest» стала команда FC «Respect».