У Луцьку культивують унікальний вид спорту - "Центнерний футзал 3 XL"

У червні Волинь знову прийматиме турнір «3XL Cup», аналогів якому немає ні в Україні, ні в Європі.

Ще б пак, минулого року вперше в історії вітчизняного футзалу було організовано змагання для гравців, вага яких перевищує сто кілограмів!

Хай як дивовижно, та чемпіонат із міні-футболу розпочинався не із традиційного заповнення заявок, а… із контрольного зважування футболістів кожної з команд. Сто кіло та більше на циферблаті ваги й були перепусткою на участь у першості.

 

Нагадаємо, що тоді за звання першого володаря кубка змагалося аж сім самобутніх колективів з доволі оригінальними назвами: «Саломани» (Піддубці), «Абориген» (Луцьк), «Зубри» (Луцьк), «Майдан» (Луцьк), «Адреналін» (Луцьк), «ПАККО» (Луцьк) та «Автомобіліст» (Ковель).
Спеціально для турніру «3XL Cup» було введено певні полегшувальні зміни в традиційних правилах гри:
– матч тривав два тайми по 15 хвилин «брудного» часу з трихвилинною перервою;
– дозволялося необмежену кількість разів пасувати власному голкіперу;
– 10-метровий пенальті призначався тільки за кожен п’ятий фол;
– остання хвилина другого тайму у випадку різниці в рахунку не більш як два м’ячі – «чистий» відлік часу.

 

Попри всі песимістичні застереження скептиків, мовляв, через велику вагу гравців зустрічі на майданчику перетворяться на нединамічну й нецікаву тяганину, видовище зібрало силу-силенну глядачів. Рівень майстерності, який продемонстрували претенденти на перемогу, потішив найвибагливіших шанувальників міні-футболу. Учасники дебютного «3XL Cup» своїми виступами справедливо довели, що змогли б у разі потреби підсилити чи не кожен колектив вищої ліги Волинської області з футзалу.

 

 

Перший Кубок «3XL», золоті медалі у формі гирі та п’ятдесят літрів баварського пива  вибороли луцькі «Аборигени». Срібні нагороди і тридцять літрів хмільного напою понесли додому гравці команди «ПАККО», а на третє місце п’єдесталу пошани зійшли «Зубри».

В індивідуальній номінації «3XL» беззаперечну перемогу здобув найважчий гравець турніру Павло Блажаєв, який захищав кольори «Саломанів». Позначка на вазі під колишнім футболістом та нинішнім тренером зупинилася на шкалі 136,2 кілограма. Команди з величезним азартом змагалися за те, чия ж стартова п’ятірка була на змаганнях найпотужнішою. Із сумарним результатом 563,9 кілограма у цій категорії тріумфували «Зубри».

Сподіваємося, що 21-22 червня другий розіграш "Футзалу за 100" буде не менш феєричним.

 

 

Схожі матеріали

03 червня 2021, 10:21
Універсала луцького футзального клубу "Любарт" Владислава Сизика знову викликано до лав національної збірної України. Цього разу  19-...
18 лютого 2016, 09:54
Перші глядачі цього матчу почали юрбитися біля входу в обласну ДЮСШ ще за годину до гри. Ще б пак, не кожного року до Луцька приїжджає...
23 липня 2014, 22:37
Матч-відповідь між доволі цікавим і самобутнім жіночим клубом "Легіон" та командою журналістів і друзів інтернет-ресурсу "ВолиньSport...