Від дворового міні-футболу до чемпіона Першої ліги!

Коли кілька сезонів тому на футбольній карті Волині з’явилася команда «Бережанка», багато скептиків заговорило про нетривалість її існування. Проте зовсім іншої думки були гравці та організатор й ідейний натхненник клубу Андрій Фесюк.

 

«Бордові» почали правильно – із чемпіонатів дворового міні-футболу, поступово набуваючи зіграності, досвіду і майстерності. Неозброєним оком було видно, що хлопці горять – на якому б турнірі не виступали, завжди ставили собі найвищу планку. І часто таки вигравали. Кубки та п’єдестали пошани почали з’являтися дедалі частіше, тому «Бережанка» стартувала в Чемпіонаті Волині з футзалу у четвертій лізі. Здавалося б, це було нещодавно, а вже нині команда билася за чемпіонство в першій лізі!

 

Суперник по фіналу був не з простих – нововолинський ТТІ «Шахтар», блискавичному розвитку якого також можна дивуватися. Аж три матчі серії довелося проводити організаторам, аби визначити сильнішого у цій впертій парі.

 

Перше протистояння було за Нововолинськом 3:1, однак вже в другому матчі реванш взяла «Бережанка» - 3:0.

 

Долю золотих нагород та абсолютного чемпіонства вирішувала третя гра. Цей двобій став би окрасою будь-якого футзального телевізійного огляду – шалена боротьба, калейдоскоп голів та перемога з різницею в один м’яч.  І все це про виграш 5:4 бережанців.

 

Можна лише захоплюватися цілеспрямованості хлопців, адже колектив не має спонсора чи фінансової допомоги, а все базується на ентузіазмі.  Ентузіазмі, що зробив клуб «Бережанка» чемпіоном Першої ліги Чемпіонату Волині з футзалу сезону-2018/19 та дав орієнтир – вищу лігу.

Схожі матеріали

19 листопада 2016, 20:54
Два тижні за звання чемпіона змагалося 9 команд складених із студентів цього технічного вузу. Претенденти шляхом жеребкування були...
01 січня 2020, 14:28
Впродовж 28-29 грудня у Луцьку відбувався черговий чемпіонат з дворового футболу під егідою Асоціації дворового футболу 5х5. До участі...
29 листопада 2018, 20:23
Із 1 грудня 2018 року до 28 квітня 2019 року триватиме Дитяча футзальна ліга Луцька. Відбуватимуться змагання в СК «Арена Спорт», –...