Луцьк планує звести льодову арену на 450 глядачів

Луцька міська рада оголосила тендер на розробку проектно-кошторисної документації з будівництва льодової арени.

 

Відповідне оголошення розміщене на електронному майданчику закупівель, - інформують "Волинські новини".

 

Попередня вартість ПКД – 49 тисяч гривень. Вона має бути виготовлена до 31 грудня 2022 року. Будівництво планується на вулиці Глушець.

З оголошення відомо, що спортивний об’єкт планується на 450 глядацьких місць. Раніше, у листопаді, Луцька міська рада оголосила тендер на інженерно-геологічні вишуковування для виготовлення проектно-кошторисної документації з будівництва льодової арени.

 

Нагадаємо, президент Федерації хокею України Георгій Зубко агентству «Інтерфакс-Україна» повідомив, що в Україні вдалося розробити програму розвитку хокейної інфраструктури. Першочергове завдання – зведення малих арен у кожній області.

 

Зі слів Зубка, майже всі регіони України виявили бажання збудувати льодові палаци. Серед них Луцьк, Ужгород, Полтава, Миколаїв, Запоріжжя, Рівне, Суми, Хмельницький, Житомир, Кропивницький, Черкаси, Чернігів, Тернопіль та інші.

 

Малі арени будуть розраховані більше ніж на 400 місць. Загальний вигляд буде типовим: арена з вісьма роздягальнями, спеціальні сушарки для форми, спортивний зал, зона для фудкорту зі скляною стінкою (з кафе можна буде побачити те, що відбувається на льоду). По периметру поля буде балкон зі стоячими місцями, розповів він.

 

За його оцінками, для спорудження однієї малої сучасної тренувальної арени необхідно приблизно 190 млн грн. На реалізацію проектів планується витратити 90% коштів державного бюджету та 10% – з обласних. Загалом на створення 19 нових сучасних льодових арен буде інвестовано 5,4 млрд грн, із них 4,7 млрд – із державного бюджету.