ВНУ вшанував футболіста українського походження

Перед головним корпусом ВНУ імені Лесі Українки відбулося відкриття виставки до 100-річчя від дня народження видатного польського футболіста та тренера Казімєжа Гурського. 

 

Казімєж Гурський – уродженець України, який розпочав свою футбольну кар’єру в робітничо-спортивному клубі «Львів», а після вимушеної еміграції 1945 року перейшов до «Легії Варшави». Йдеться на сайті ВНУ.

 

На відкритті виставки були присутні консул Генерального консульства Республіки Польща Тереза Хрущ, ректор ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось, проректори, представники професорсько-викладацького складу, працівники та студенти.  

 

Тереза Хрущ розповіла про видатного футболіста та подякувала Університету за можливість організувати виставку. «Надіюся, що вам цікаво буде її подивитися», – зауважила вона.  

 

«Спорт є тим носієм культури та дипломатії, за допомогою якого налагоджуються хороші відносини і в середині країни, і за її межами. Я закликаю ознайомитися з виставкою й отримати знання про футбольне життя вихідця зі Львова», – заявив ректор Анатолій Цьось.